logo angi.pl


>>> Dołącz do fanów Angi.pl na Facebooku <<<


Strona główna | Czat po angielsku | Zestawienie czasów angielskich


Angi.pl to prosty system do szybkiej nauki angielskich słówek online. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Serwis może być świetnym uzupełnieniem szkolnych lekcji języka angielskiego. Nauka w formie gry jest również zabawna! Czat w języku angielskim z native speakerami to świetny pomysł na sprawdzenie swoich umiejętności językowych w praktyce.

Aktualizacja 30.12.2012

Zaktualizowaliśmy bazę słówek, w tej chwili w systemie jest ponad 2200 słówek. W nawiasie zaczęła pojawiać się informacja ile liter oraz ile wyrazów zawiera prawidłowa odpowiedź.

Aktualizacja 27.12.2012

Połączyliśmy grę "Które słówko pasuje?" z pierwotną wersją Angi.pl. W tej chwili oprócz pojedynczych słówek spotkacie się również ze zdaniami, które trzeba prawidłowo uzupełnić.

Aktualizacja 07.08.2012

Dodana została funkcja "Pokaż pierwszą literę", dzięki której możecie podejrzeć od jakiej litery zaczyna się prawidłowa odpowiedź. Funkcja dostępna jest również pod klawiszem Ctrl.

Aktualizacja 02.08.2012

Jeśli są dwa słówka angielskie z takim samym tłumaczeniem po polsku to system zalicza obydwie odpowiedzi. Na przykład na słówko "szybki" można odpowiedzieć "fast" lub "quick", do tej pory trzeba było zgadywać czy system ma na myśli "fast" czy "quick".

Skasowany został przycisk "Następne (Spacja)" dzięki temu w systemie pojawią się wyrażenia zawierające dwa słowa lub więcej np. the best, depend on.